wtorek, 9 maja 2017

Zrób zakupy i popraw koci los - akcja Agaty i ekobieca.pl czyli 5% rabatu i 5% dla kotów

Witajcie, dzisiaj chciałam Wam napisać o bardzo fajnej akcji, która wystartowała wczoraj i będzie trwać do 15 maja, czyli zrób zakupy w ekobiecej i popraw koci los.

zdjęcie: ekobieca.pl
W przedsięwzięcie zaangażowana jest Agata Bielecka i drogeria internetowa ekobieca.pl. Uwielbiam koty, sama jestem właścicielką sierściucha i dlatego tym bardziej doceniam tego typu działania.  Często  przeglądam Instagram Agaty i czytam kocie historie. Zajrzyjcie tam i sami zobaczcie ile dobrego można zrobić dla kotków (klik).

O Agacie i akcji z ekobieca.pl:
To niezwykła dziewczyna, która ma dwie wielkie pasje: kosmetyki oraz koty. Tym pierwszym poświęciła swój blog. Natomiast kotom poświęca każdą wolną chwilę. Agata jest wolontariuszką Fundacji Viva! - Koci Szczecin. Codziennie stara się zmienić koci świat na lepsze.

Kotka Sara po śmierci swojej pani spędziła aż trzy miesiące w zupełnie pustym mieszkaniu... Czy wiesz, co to znaczy dla kota, który całe życie spędził w towarzystwie ukochanej osoby, a potem został całkowicie sam? Bez ciepła ludzkiej dłoni, bez czułego głosu swojej pani, bez wieczornego trzymania na kolanach...Dziś żyje dzięki Agacie i innym wolontariuszom. Jednak minęło wiele dni, aby zgasić widoczny w jej oczach smutek i tęsknotę. Teraz Sara jest gotowa do adopcji i czeka na kogoś, kto znów ją z całego serca pokocha.

W 2016 roku Fundacja pomogła prawie 500 kotom!

Jednak koszty pomocy są naprawdę wysokie… Dlatego w eKobiecej już po raz drugi wspólnie z Agatą organizujemy akcję, dzięki której chcemy wesprzeć Fundację oraz jej kocich podopiecznych. W zeszłym roku dzięki Wam przekazaliśmy na konto Fundacji 2 281,74 zł. W tym roku ta kwota może być dużo wyższa! Ponownie zapraszamy do ŚWIADOMYCH zakupów, które mogą odmienić los 60 kotów potrzebujących karmy, stałej opieki i schronienia. Co musisz zrobić?

Aktywuj kod i zrób zakupy:
Zrób zakupy, wpisz kod rabatowy: KOTKI2 i kliknij “aktywuj kod”. Otrzymasz 5% rabatu, a kolejne 5% przekażemy na pomoc Fundacji Viva
5% Twojego zamówienia = pomoc dla kotów

Kod rabatowy nie obowiązuje na produkty przecenione.


Ja drugi raz przekazałam fundacji 1% swojego podatku.  Nie były to może wielkie sumy, ale mam nadzieję, że choć trochę pomogą.


Przy okazji poznajcie mojego kota Dżemika. Niestety nie należy do włosomaniaków, bardzo nie lubi czesania, więc niedawno musieliśmy go ogolić żeby biedak nie męczył się z kołtunami. 8 komentarzy:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz. Zapraszam do obserwacji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...