poniedziałek, 27 sierpnia 2018

Tusz do rzęs Colossal Volume False Lashes Effect 5XL firmy Ados cosmetics

Witajcie, dzisiaj mam dla Was recenzję tuszu do rzęs Colossal Volume False Lashes Effect 5XL firmy Ados cosmetics. Koszt kosmetyku to ok 11 zł / 12 ml.
O tuszu do rzęs Ados ze strony producenta:
Efekt sztucznych rzęs, podkreśla głębię oczu i nadaje spojrzeniu niezwykłej wyrazistości. Dzięki zawartości wosku carnauba  kosmetyk  pełni także funkcję pielęgnacyjną. Pojemność 12 ml.Skład:

Moim zdaniem:
Kosmetyk otrzymałam dzięki uprzejmości firmy Ados oraz agencji BLOGmedia. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do tego tuszu. Mam kilka swoich ulubionych i od dłuższego czasu trzymam się ich, dlatego bałam się, że nowy produkt nie sprosta moim oczekiwaniom. Poprzeczkę miał postawioną wysoko. Lubię, kiedy rzęsy są widoczne i dobrze wytuszowane.Szczoteczka Colossal Volume jest silikonowa. Nie przepadam za takimi. Mam wrażenie, że te z włosia lepiej się u mnie sprawdzają. Ku mojemu zdziwieniu ta od Ados bardzo przypadła mi do gustu. Nie jest zbyt wielka, dzięki czemu nie zrobimy sobie krzywdy. Niestety tusz nie zasycha zbyt szybko i odbija się. Robi to także w trakcie dnia.  Kolor tuszu to mocna czerń, co bardzo mi się podoba. Dobrze rozprowadza się na rzęsach. Jest to kosmetyk, dzięki któremu szybko uzyskamy świetny efekt. Jedna warstwa pięknie wydłuża rzęsy i otwiera oko, druga zaś pogrubia. Nie jest to jednak pogrubienie pięciokrotne, na które wskazuje nazwa produktu.Z opisu produktu wynika, że tusz pełni także funkcję pielęgnacyjną. Ciężko mi to jednak ocenić.


Rzęsy nierozdzielone z 2 cienkimi warstwami tuszu Ados cosmetics 5XL 
Efekt, który otrzymałam tuszem Colossal Volume False Lashes Effect 5XL od Ados bardzo mi się podoba. Producent zapewnia, że kosmetyk daje efekt sztucznych rzęs. Przyznam, że faktycznie wyglądają spektakularnie i jeśli chodzi o mnie, to mógłby trafić do grona moich ulubieńców, ale… Właśnie, niestety jest jedno „ale”, ponieważ w ciągu dnia odbija się na górnej powiece i pod oczami. Ślady po nim ciężko usunąć, ponieważ nie jest to suchy, pokruszony tusz i przy usuwaniu wszystko się jeszcze bardziej rozmazuje.  

Podsumowanie:
Plusy:
+ Wydłuża
+ Pogrubia
+ Nie kruszy się
+ Łatwo się zmywa
+ Kolor
+ Cena

Minusy:
- Odbija się


Znacie kosmetyki firmy Ados? Jak podoba Wam się efekt tuszu Colossal Volume False Lasher Effect 5XL?

9 komentarzy:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz. Zapraszam do obserwacji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...